Hurtta Adjustable leash ECO malinové

Kód: 1210
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Hurtta & Co
986 Kč 815 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Ploché délkově nastavitelné vodítko Hurtta ECO v délce 120-180cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Délkově nastavitelné ploché vodítko Hurtta Adjustable leash ECO v malinové barvě a celkové délce 120-180cm.

Finská značka Hurtta postupně ladí veškerý svůj sortiment do barev, které se dají mezi sebou krásně kombinovat napříč kolekcemi. Tuto ECO myšlenku rok od roku Hurtta  prohlubuje a letošní rok 2022 přivádí do prodeje další parádní kousky. 

Nové měkké ploché vodítko Hurtta Adjustable leash má polstrovanou rukojeť, kterou oceníte nejen v zimních měsících. Polstrování navíc chytře skrývá malou kapsičku na uložení sáčků na psí exkrementy.

Vodítko Hurtta Adjustable má po celé své délce reflexní prošití, je vyrobené z recyklovaného polyesteru vysoké odolnosti a pro vyšší bezpečnost Hurtta přidala i ultra lehkou horolezeckou hliníkovou karabinu, která je dostatečně lehoučká i pro ty nejmenší pejsky. Výhodou je, že tyto karabiny v zimě nezamrzají. 

Vodítko má celkovou délku 180cm, ale pomocí jednoduchého posuvného systému jej můžete zkrátit až na délku 120cm. Za což budou rádi hlavně ti, kdo vždy váhají, jakou délku zvolit :) 

Ploché vodítko Hurtta Adjustable leash se vyrábí v jedné velikosti o maximální délce 180cm a šířce popruhu 2cm.

  • nastavitelná délka vodítka 180-120cm
  • neoprenová rukojeť se skrytou kapsičkou na sáčky
  • reflexní prošití
  • ultra lehká hliníková karabina na zacvaknutí
  • materiál lana 100% ECO polyester

 

Tento text byl napsán majiteli obchodu hurtta-collection.cz po pečlivém prostudování materiálů od výrobce,  osobním prohlédnutí produktu a jeho vyzkoušení na našich pejscích. Jakékoliv jeho kopírování ke komerčním účelům je tak porušením autorských práv.