Recenze zákazníků

Adélka a její čtyřletý Australský ovčák Kuba pro nás otestovali BATOH HURTTA TRAIL PACK. Jak jsou s batůžkem a jeho používáním spokojeni si můžete přečíst v recenzi. Děkujeme :) 

Součástí postroje jsou i dvě úchytky. Vrchní uchycení, jak jsme zjistili, je v souladu s pláštěnkou od Hurtty. Tudíž si můžete pejska i s batohem překrýt pláštěnkou a úchytku jen prostrčíte otvorem v pláštěnce. Batoh je z nepromokavého materiálu, ale návštěva rybníka je na něj příliš...:-).

Ze začátku nosil Kuba jen prázdný batoh, aby si přivyknul. Poté jsme přidávali lehčí zátěž v podobě bundy. Nyní už si v batohu nosí pamlsky, granule, pláštěnku, botičky, vodítko a misku na vodu. Kapsičky jsou velice prostorné, vejde se do nich opravdu hodně věcí. Vzešel i takový nápad, že budeme s Kubou a batohem chodit nakupovat, ale to jsme zatím nevyzkoušeli...:-). 

Ze začátku mi hodně trhalo srdce, když Kuba obrousil snad všechny stromy a kameny na lesních pěšinách. Je lepší, než si pejsek zvykne, přetáhnout kapsičky nějakou ochrannou látkou, nebo se s tím smířit jako my. Po pár výletech už si pejsek zvykne a nechává si odstup. Batoh pro psy je skvělá věc. Nejen, že vám to ušetří trochu místa v batohu a pár kg na zádech, ale máte všechny věci pro pejska pěkně při ruce a nemusíte štrachat ve svém batohu. Dejte ale pozor, aby náklad batohu nepřesáhl jednu třetinu váhy psa. Mohli byste tak vašemu pejskovi ublížit.

My jsme s Hurtta batohem moc spokojeni a vřele ho doporučujeme dalším outdoor pejskům a jejich páníčkům."

Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde