Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 869 hodnocení
5
845x
4
15x
3
4x
2
2x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

L Avatar autora Leona Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2025
Výborná komunikace s obchodem, rychlé vyřízení objednávky, doporučuji.
B Avatar autora Barbora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2025
Dobrý obchod, perfektní zboží, příjemné a rychlé jednání, vřele doporučuji.
RP Avatar autora Roman Plíhal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.11.2025
Je to super naše fenka se v tom cítit dobře,ani to netrhá.
DŠ Avatar autora Denisa Šudomová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
Doporučuji. 👍
GD Avatar autora Gabriela Doskočilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.11.2025
Výborné
J Avatar autora Jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.11.2025
Moc děkuji za nákup a zároveň výměnu, která proběhla naprosto bez problémů. Postroj je úžasný. Moc děkuji a ráda se k Vám vrátím na nákupy.
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.11.2025
Krásný obleček, padne jako ulitý a milý dáreček pro mazlíka. Skvělý obchod
TK Avatar autora Tereza Kujovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.11.2025
Děkujeme moc za krásný obleček❤️ poprvé neseděl ale výměna byla snadná a rychlá a teď už sedí perfektně. Obleček je kvalitní, hezký, a teplý. Jsme moc spokojení🫶 určitě zase něco objednáme. Krásný den.
KK Avatar autora Kateřina Kouřilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.11.2025
Jojo pěkně.jen ty kraje jsou dost dlouhé. Ale on do toho doroste a ještě. Zmohutní.
LČ Avatar autora Lenka Čechová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.10.2025
Jsme spokojeni velmi. Obleček sedí, je skvěle ušitý, zateplený, kvalitní materiál. Zaslání bylo obratem o objednání. Děkujeme za cookienek!❤️
M Avatar autora Magdalena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2025
Moc doporučuji. Potěšilo me rychlé dodání a dáreček pro psa.:-) vracela jsem, protože jsem špatně měřila, ale vyměněno a vše super. Dekuji
B Avatar autora Barbora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.10.2025
Zimní bunda je skvělá, na zimu naprostý must have, je tepla, skvěle sedí. A Rychlost dodání, další den od objednání už měl u sebe balíček kurýr. :) Musela jsem posílat zpět a měnit velikost, zde vše bez problémů, naprostá spokojenost. Mam jezevčíka standart 9,5 kg fenku, objednávala jsem nejdříve velikost 45xs ale byla velká, měněno za 40xs a ideální.
VN Avatar autora Veronika Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2025
Rychlé dodání a kvalitní výrobky-funkční a hezké. Spokojenost.
MČ Avatar autora Miroslav Čermák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2025
Vše hezky zabalené s dárečkem a rychlé odeslání takže super. Kdyby někdo hledal velikost na Stafordšírského bulteriéra, tak pokud není přerostlý budete se asi pohybovat mezi 35-40 velikostí. Naše má 14,5 Kg fenka a obleček vel.35 je naprosto super.
ŠH Avatar autora Štěpánka Hlávková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2025
rychlé dodání i s dárečkem pro zvířátko
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.8.2025
+ Přehledný web
+ Kvalitní zboží
+ Vřele doporučuji

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.8.2025
+ Rychlost dodání
+ Zboží odpovídá popisu
+ Postroj je kvalitní a našemu pejskovi skvěle padne

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2025
Rychlost, kvalita, preciznost, osobní přístup
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.7.2025
Ochota,profesionální přístup,příjemné jednání.VRELE DOPORUCUJI!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2025
Jsem velice spokojená, kdyby takhle ochotni byli všude je radost nakupovat .Máte skvělé zaměstnance a to se jen tak nevidí. Děkujeme

Ovládací prvky výpisu

873 položek celkem