Postroj HURTTA Trail - černý

 • 1 z 4

 • od 1 024,79 Kč bez DPH
od 1 240 Kč
Kategorie: Postroje HURTTA

Zvolte variantu

 • Velikosti: S
  • Skladem
  1 024,79 Kč bez DPH
  1 240 Kč
     
 • Velikosti: M
  • Momentálně nedostupné
  1 190,08 Kč bez DPH
  1 440 Kč
     
 

hurtta-collection_400

Nový postroj Hurtta Trail je vyroben z prodyšného a odolného materiálu, který neodírá. Střihově zasahuje až do slabin psa, je to pro jeho větší bezpečnost při outdoorových aktivitách. Díky třetímu pásu v oblasti slabin nemá pes možnost se z postroje vyvléknout. Současně můžete psa podržením postroje lépe stabilizovat v případě potřeby - skalní přechody, lávky - lépe ho zajistíte. 

Postroj je velice lehký a je dodáván ve dvou velikostech - S váží 250g a M váží 430g.

Vodítko lze přichytit ke kvalitní kovové sponě, která je umístěna na dvou místech - v oblasti kohoutku a na konci postroje v oblasti beder. Pevnost kovových spon byla certifikována SGS do hmotnosti 42kg v tahu. Díky pevné a odolné rukojeti můžete pomoci psovi v náročném terénu anebo jej, v případě potřeby, snadněji kontrolovat.

Vysoce kvalitní 3M reflexní prvky jsou rozmístěny po celé délce postroje, zajistí tak maximální viditelnost Vašeho psa. Navíc je možné k postroji dokoupit a připnout světlo HURTTA LED Polar. 

Materiál: 100% polyester, možno prát v ruce

Velikost (krk / hrudník / pas)
S = 43-60 cm / 55 - 75 cm / 45 - 75 cm 
M = 58 - 80 cm / 75 -95 cm / 65 - 95 cm

POZOR postroj je vhodný pro psy s maximální hmotností 42kg!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tento text byl napsán majiteli obchodu hurtta-collection.cz po pečlivém prostudování materiálů od výrobce,  osobním prohlédnutí produktu a jeho vyzkoušení na našich pejscích. Jakékoliv jeho kopírování ke komerčním účelům je tak porušením autorských práv. 

 

 

 

 
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde