VODÍTKO HURTTA MOUNTAIN 180CM - JALOVEC


  • 663,64 Kč bez DPH
803 Kč
Kategorie: Klasická a reflexní

Zvolte variantu

  • Velikost: 180/11mm
    • Skladem | Můžeme doručit do: 29.5.2019
    663,64 Kč bez DPH
    803 Kč
       
 

Robustní, ale měkká lanová vodítka jsou určena pro každodenní práci se psem. Díky 3M reflexním bodům v lanu je vodítko velmi jasně vidět i ve tmě.

Samotné lano je z moderního materiálu s úpravou proti vodě, špíně a zárověň velmi měkkého a jemného do ruky, takže nehrozí zranění dlaně při hrubějším zabrání psa. Kvalita materiálu a řemeslné provedení jsou ty podstatné vlastnosti, které jednoznačně odlišují zn. Hurtta od všeho ostatního. Spoje konců vodítka jsou opatřeny tlakovou krytkou, která brání vytržení volného konce (zataveného) a chrání jej před mechanickým poškozením.

Vodítko můžete kombinovat s obojkem nebo postrojem ze stejné kolekce.

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tento text byl napsán majiteli obchodu hurtta-collection.cz po pečlivém prostudování materiálů od výrobce,  osobním prohlédnutí produktu a jeho vyzkoušení na našich pejscích. Jakékoliv jeho kopírování ke komerčním účelům je tak porušením autorských práv. 

 
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde